خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دلیل انتخاب کرانیکار، کارنامه این مربی بود.

عباس انصاری فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس عنوان کرد: با گزینه‌های زیادی صحبت کردیم و در مرحله آخر به جز بلوخین و کرانیکار و دو گزینه دیگر مذاکره کردیم و با توجه به شرایط کرانیکار با این مربی به توافق رسیدیم.
وی ادامه داد: سختی‌های زیادی را تحمل و سعی کردیم روی گزینه‌ها با توجه به شرایط پرسپولیس بیشتر فکر کنیم تا با گزینه‌ای چون کرانیکار که کارنامه قابل قبولی دارد مواجه شدیم و با وی به توافق رسیدیم.
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: قصد بازی کردن با اسم‌ها را نداشتیم و فقط می‌خواستیم مربی‌ای به پرسپولیس بیاید که در شأن باشگاه، هواداران و بازیکنان باشد و خوشحال هستم که با کمک هیات مدیره و کمیته فنی به هدف خود رسیدیم.
انصاری فرد اظهار داشت: قرارداد اولیه با کرانیکار بسته شده و او فردا وارد ایران می‌شود تا تمرینات پرسپولیس را زیر نظر بگیرد. کرانیکار سرمربی تیمی بوده که برانکو در آن دستیار بوده است. او 53 سال دارد و فرزندش در یکی از بهترین تیم‌های اروپایی بازی می‌کند. همچنین موفقیت‌های چشمگیری با تیم ملی کرواسی داشته که من امیدوارم با پرسپولیس آنها را تکرار کند.
وی خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم بتوانیم با این انتخاب نزد هواداران سرافراز باشیم تا خستگی چند وقت را از تن تمام مسئولان برداریم. خوشبختانه شرایط قرارداد مالی این مربی نیز خوب است و او از فوتبال ایران و حتی پرسپولیس شناخت دارد.
انصاری فرد یادآور شد: پس از انتخاب سرمربی پرسپولیس خیالم راحت شد اما حرف های زیادی مانده که به عنوان درددل باید به هواداران بگویم. سعی می‌کنم پس از اینکه امکانات لازم را برای کرانیکار فراهم کردیم در مقابل مردم این موارد را بگویم.
مدیرعامل پرسپولیس درباره شکایت شرکت آلفا گفت: اقدامات خوبی در این زمینه انجام دادیم و دنبال این هستیم که هر چه سریع‌تر این پرونده را ببندیم تا مشکلی برای ما پیش نیاید. به همین دلیل از طرق مختلف وارد عمل شدیم و قطعا اجازه نمی‌دهیم مشکلی در این شرایط حساس برای ما به وجود آید.
وی در خصوص بازیکنان برزیلی پرسپولیس تصریح کرد: آنها تمرینات خود را به خوبی دنبال می‌کند و از نظر بدنی مشکلی ندارند و می‌توانند پرسپولیس را در لیگ نهم همراهی کنند.