تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی از ساعت 18 امروز در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی برگزار شد که باز هم برخی مسئولان با خبرنگاران برخورد مناسبی نداشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین تمرین تیم فوتبال کشورمان پیش از دیدار با سوریه عصر امروز در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی برگزار شد که در این تمرین بار دیگر به خبرنگاران بی احترامی شد و مسئولان حراست آنها را به سمت سکوهای تماشاگران هدایت کردند.

این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که طی دوره های گذشته چنین برخوردهایی سابقه نداشته و تنها به دوره فعلی تیم ملی برمی گردد.

برپایه این گزارش، اخبار و حاشیه های دیگر این تمرین را در زیر می خوانید:
* بازیکنان پس از ورود به محوطه تمرین، به مدت 20 دقیقه با انجام حرکات کششی و تمرینات خاص با توپ بدنهای خود را گرم کردند. ضمن اینکه در اواسط این تمرین دروازه بانها به سمت دیگری از زمین رفتند و تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.

* جواد نکونام به دلیل مصدومیت در این تمرین شرکت نکرد، وی ابتدای تمرین در کنار زمین حاضر شد اما پس از دقایقی برای انجام تمرینات فیزیوتراپی محوطه کمپ را ترک کرد.

* استقبال اندک تماشاگران از این تمرین یکی از نکات قابل توجه بود. تماشاگران حتی به تشویق ملی پوشان هم نپرداختند.

* احمد ابراهیمی سرپرست تیم ملی، تنها مسئولی بود که در این تمرین حضور داشت.

* بازیکنان پس از گرم کردن بدنهایشان، به 4 گروه زرد و آبی تقسیم شدند و در فضایی محدود به فوتبال تحت فشار پرداختند که تیم های بازنده جای خود را به تیم های بیرونی می دادند.