مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران از انتخاب تیم فصل آینده اش بعد از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کویت خبر داد.

محسن خلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در خصوص تغییر و تحولاتی که قرار است در تیم پرسپولیس رخ دهد، نظر خاصی ندارم و این تحولات هیچ تاثیری در تصمیم گیری من برای ماندن یا جدایی از این تیم ندارد. ظاهرا قرار بر این شده که حمید استیلی سرمربی تیم باشد. او پیش از این کمک مربی افشین قطبی بوده و یک فصل زیر نظر او و کادر فنی پرسپولیس کار کرده ام.

وی با اذعان به اینکه از همراهی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور حمید استیلی در راس کادر فنی این تیم استقبال می کند، افزود: سال گذشته هم که به تیم پرسپولیس آمدم حمید استیلی تیم را می بست و به هیچ عنوان بحث حضور افشین قطبی در این تیم مطرح نبود.

بهترین گلزن مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در فصلی که گذشت، در خصوص انتخاب جانشین افشین قطبی در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر من شایسته ترین فرد برای هدایت تیم پرسپولیس حمید استیلی است. استیلی از پرسپولیسی ها اصیل است که سابقه سال ها بازی و مربیگری در این تیم دارد. وی در فصلی که گذشت نقشی پررنگ در قهرمانی پرسپولیس داشت و با زیر و بم تیم آشناست و می داند کاستی و ضعف آن کجاست.

وی با ابراز امیدواری از موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس در فصل آتی مسابقات فوتبال لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی یاد کرد و گفت: چند پیشنهاد از تیم های خارجی دارم که به باشگاه پرسپولیس آمده است اما هنوز به آنها پاسخ روشنی نداده ام و باشگاه در حال بررسی این گزینه هاست. در عین حال تمام تمرکز خود را معطوف به موفقیت تیم ملی در بازی های آتی کرده ام و قطعا پس از بازی با کویت در خصوص انتخاب تیم آینده ام تصمیم گیری خواهم کرد.

خلیلی در ادامه با اشاره به تاکتیک های تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی مقابل امارات، گفت: در این بازی هدف مان بر این بود که نتیجه بگیرم به همین خاطر با حفظ توپ بیشتر سعی داشتیم از حداقل موقعیت های خود برای گلزنی استفاده کنیم. پس از به ثمر رسیدن گل ما عقب نشسته بودیم به دنبال فرصت بودیم تا زهرمان را به امارات بریزیم. در این شرایط طبیعی بود که تیم ملی و مهاجمان آن کمتر در موقعیت گلزنی قرار گیرند.

وی با بیان این موارد در توجیه دلایل ناکامی خود در گل زدن به تیم فوتبال امارات با امیدواری از گلزنی در دیدار با سوریه یاد کرد و گفت: شرایط بازی با سوریه به نوعی متفاوت با بازی مقابل امارات است. ما در این بازی با میل تهاجمی بیشتر بازی خواهیم کرد و این شانس من و دیگر مهاجمان تیم ملی را برای گلزنی دوچندان می کند. امیدوارم ابتدا تیم ملی با سربلندی بازی با سوریه را پشت سربگذارد و من هم اگر فرصتی به دست آوردم موفق به گلزنی شوم.