پیشنهاد چلسی به بکام

آبی های لندنی قصد دارند با ارائه پیشنهادی دیوید بکام را به لیگ برتر بازگردانند، این در حالی است که تاتنهام نیز به دنبال جذب این هافبک 34 ساله است...

David Beckham - Milan (Grazia Neri)

سایت گل : دیوید بکام اخیرا از حضور قرضی در میلان به باشگاه لس آنجلس گلکسی بازگشته است اما قصد دارد بار دیگر به اروپا باز گردد تا بتواند نظر فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس را برای دعوت کردن از او به تیم ملی در آستانه رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی جلب کند.

به نوشته روزنامه Daily Mail کارلو آنچلوتی سرمربی چلسی که فصل گذشته به صورت قرضی بکام را به میلان آورد قصد دارد بار دیگر با این بازیکن کار کند و این بار او را به استمفورد بریج بیاورد.به نظر می رسد چلسی برای جذب بکام باید با تاتنهام و میلان رقابت کند.

Daily Mail در ادامه به نقل از یکی از نزدیکان هری ردنپ سرمربی تاتنهام می نویسد:"ردنپ همیشه یکی از علاقمندان بکام بوده و هم از نظر رفتاری و هم از نظر کیفیت بازی او را تایید کرده.ردنپ همچنین تلاش بکام را برای بازگشت به تیم ملی انگلیس می ستاید."بکام که جمعه به لس آنجلس بازگشته بود از سوی هواداران گلکسی هو شد و اعلام کرده در صورتی که این شرایط در ادامه برایش به وجود آید این تیم را ترک خواهد کرد.

/ 1 نظر / 24 بازدید
mahdi

با سلام از دیدن وبلاگ جالب و پر محتوای شما لذت بردم ما برای اولین بار اقدام به راه اندازی انجمن تخصصی علوم ورزشی ( اسپورتفا) کرده ایم. لذا با عنایت به اینکه شما به عنوان یک وبلاگ نویس علاقمند به حیطه ورزشی میباشید از شما برای عضویت و همکاری در انجمن اسپورتفا دعوت می کنیم. امید است که با همیاری شما بتوانیم گامی در جهت پیشرفت ورزش برداریم. با پیوند دادن به اسپورتفا از اولین انجمن تخصصی علوم ورزشی حمایت کنید. www.sportfa.com