بارسا منتظر فروش اتوئو و خرید فابرگاس

سران باشگاه آبی اناری تصمیم خود را گرفته اند که تلاش خود را برای بازگرداندن سسک آغاز کنند ولی در ابتدا می بایست وجه لازم را از فروش اتوئو به دست آورند.

Samuel Eto'o, Barcelona (PA)

سایت گل: سران بارسلونا بی صبرانه در انتظار فروختن ساموئل اتوئو به منچستر سیتی هستند تا بتوانند وجه لازم برای خرید سسک فابرگاس را به دست آورند. طبق گزارش روزنامه دیلی استار، مسوولان بارسلونا در نظر دارند تا اتوئو را در حدود 29 میلیون یورو به منچستر سیتی بفروشند ولی هنوز مطمئن نیستند که برنامه های آینده ستاره کامرونی به چه ترتیب است.

پپ گواردیولا بی صبرانه به دنبال یک بازیکن خط میانی برای تقویت تیمش است و در ابتدا، نامی از سسک فابرگاس در لیست تیم کاتالان دیده نمی شد ولی تمایل اخیر تیم مادریدی به این ستاره جوان، باعث شد تا توجه تیم کاتالان نیز به سسک جمع شود، چرا که آنها حاضر نیستند یکی از بازیکنان پایه ای و قدیمی شان را در جمع مادریدی ها ببینند. روزنامه ها به نقل از خائومه فررر، نایب رئیس باشگاه کاتالان نوشتند:« مربی ما به شدت به دنبال آن است تا خط میانی تیمش را با انجام خریدهایی در زودترین زمان ممکن تقویت کند.ما مطمئنیم که می توانیم بازیکنی را به ترکیب تیممان اضافه کنیم که به خرید او تمایل زیادی داریم و همه می دانند که ما به دنبال کدام بازیکن هستیم.»

به نظر می رسد که کاتالونیایی ها باید مبلغی درحدود 46 میلیون یورو برای خرید سسک فابرگاس پرداخت کنند و ممکن است  آرسنال در ازای فروش این ستاره، خواهان به خدمت گرفتن یایا توره باشند ولی بسیار بعید به نظر می رسد که کاتالونیایی ها با این انتقال موافقت کنند، چرا که به تازگی قرارداد ستاره ساحل عاجی  را تمدید کرده اند.

/ 0 نظر / 16 بازدید