آنجلوتی: تکنیک بکام بهتر از کاکا است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم چلسی انگلیس گفت: تکنیک و قدرت‌بدنی دیوید بکام از کاکا، بهتر است.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه دیلی‌میل، کارلو‌ آنجلوتی اظهار داشت: بکام بازیکنی بزرگ است؛ اما استثنایی نیست. هرچه نباشد، کارایی‌ و شخصیت‌اش مرا مجذوب کرده است. او از کاکا سرعت کمتری دارد؛ اما تکنیک و قدرت بدنی‌اش از کاکا بهتر است.
این مربی ایتالیایی که در ابتدای تابستان سال جاری جانشین گاس‌ هیدینک هلندی در تیم لندنی شد، ضمن مقایسه‌ای میان دو شاگرد انگلیسی و برزیلی سابق خود در میلان، افزود: من با هر دوی این بازیکنان کارکرده‌ام و خصوصیات هر دو را می شناسم. در شرایط و موقعیت کنونی، فکر می کنم اگر امکان حضور بکام در چلسی فراهم شود، به سود تیم خواهد بود.
کاکا در ابتدای تابستان سال جاری از آ.ث‌میلان به رئال‌مادرید فروخته شد اما بکام که سابقه حضور در منچستریونایتد انگلیس، رئال‌مادرید در کنار 103 بازی در تیم ملی انگلیس داشته، در مدت 6 ماه گذشته به عنوان بازیکن قرضی تیم گالاکسی آمریکا در آ.ث میلان حضور یافت.
هافبک 34 ساله انگلیسی که در هفته جاری اولین بازی خود را با گالاکسی پس از بازگشت از ایتالیا انجام داد، البته مورد بی‌مهری برخی از هواداران گالاکسی روبرو شد. اتفاقی که برای او طی دو سال حضورش در تیم لوس‌آنجلسی سابقه نداشت. لذا زمزمه‌های مبنی بر خروج وی از کادر بازیکنان این تیم حاضر در لیگ ایالات متحده آمریکا شنیده شد.

/ 0 نظر / 56 بازدید