دایی: از تبانی عرب ها اطمینان دارم

علی دایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس پس از تمرین شب گذشته تیم ملی ایران در زمین شماره 2 خلیفه ابن زیاد العین اظهار داشت: ما برای کسب 3 امتیاز مسابقه برگشت برابر امارات به العین آمده ایم و می خواهیم با پبروزی میدان را ترک کنیم.
وی ادامه داد: تنها مشکل شرایط گرم آب و هوایی العین است که خوشبختانه با انجام یک جلسه تمرینی بازیکنان با این موقعیت آشنایی بهتری پیدا کرده‌ و تا رور مسابقه به خوبی این مشکل را برطرف خواهیم کرد.
دایی خاطر نشان کرد: امارات تیم بسیار خوبی است و در دیدار رفت برابر ایران نشان داد که آمادگی و هماهنگی بالایی دارد؛ اما باید بپذیریم که شرایط دیدار برگشت کاملاً با مسابقه رفت در ورزشگاه آزادی تفاوت خواهد داشت.امارات العین برخلاف تهران بازی هجومی را ارائه خواهد کرد و من امیدوارم که آنها روی دروازه ما حمله کنند زیرا بازیکنان هجومی می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.
دایی افزود: می دانم که بازی کردن در خانه حریف کار ساده ای نیست؛ اما ما چاره ای به جز پیروزی نداریم و باید سربلند میدان را ترک کنیم.
دایی در مورد احتمال تبانی تیم های عربی که در گروه 5 حضور دارند علیه ایران پاسخ داد: چنانچه تکلیف تیم های صعود کننده به مسابقه آخر برسد، ار تبانی کردن آنها اطمینان دارم بنابراین باید تلاش کنیم که شانس صعود به دست خودمان باشد تا مشکلی برایمان پیش نیاید.ما نباید اجازه بدهیم که تیم ملی در شرایط سخت قرار بگیرد و کسب پیروزی در 3 دیدار باقی مانده بهترین راهکار است.
سرمربی تیم ملی ایران عنوان کرد: با توجه به تغییرات تاکتیکی، برابر امارات در العین با جابجایی چند بازیکن وارد میدان خواهیم شد و می خواهیم با تغییر دادن چند بازیکن در ترکیب ثابت تیم به نتیجه دلخواه مان برسیم.
دایی در مورد عدم دعوت و حضور چند مهره کلیدی در تیم ملی ایران تصریح کرد: ما بر خلاف اظهارات گذشته علی کریمی را به تیم ملی دعوت کرده ایم و وی فقط به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی بازماند.ایمان مبلعی، جواد کاظمیان و مهرزاد معدنچی نیز از جمله بهترین بازیکنان فوتبال ایران هستند و هر گاه که صلاح بدانیم آنها را نیز به اردو دعوت خواهیم کرد.

/ 0 نظر / 8 بازدید