حواشی بازی ایران - امارات

تیم ملی فوتبال کشورمان با کسب تساوی برابر امارات در ورزشگاه خانگی، کار صعود به مرحله بعد مرحله مقدماتی جام جهانی را دشوار کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار که از ساعت 19 امروز با حضور بیش از 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد دو تیم در پایان به تساوی بدون گل دست یافتند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در این دیدار با رحمتی ، حسینی ، عقیلی ، کعبی ، زارع ، نکونام ، تیموریان ، حاجی صفی ، رضایی ، شجاعی و عنایتی گام در میدان نهاد و با وجود تلاشی که ملی پوشان از خود انجام دادند اما نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه تیم امارات ایجاد کنند.

در نیمه اول تیم ملی موقعیت چندانی برای گلزنی نداشت اما در نیمه دوم با به میدان آمدن خلیلی و میداودی بر قدرت تهاجمی تیم ملی افزوده شد اما بازهم نتوانستند دروازه امارات را با خطر جدی مواجه کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دقایق پایانی حملات زیادی را روی دروازه امارات پی ریزی کرد اما عملکرد بازیکنان تیم ملی امارات و خصوصا دروازه بان این تیم اجازه نداد تیم ایران به گل برسد.

با این تساوی تیم ملی فوتبال امارات با 5  امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم کشورمان با 3  امتیاز از سه تساوی در رده دوم قرار دارد و تیم های سوریه و کویت در رده های بعدی قرار دارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی باید روز 18 خرداد در شهر العین به مصاف امارات برود. روز 25 خرداد باید در سوریه با تیم ملی این کشور دیدار کند و در آخرین دیدار دور برگشت روز دوم تیرماه در ورزشگاه آزادی تهران میزبان کویت خواهد بود.

/ 0 نظر / 5 بازدید