الشعب امارات خواهان محسن خلیلی شد

روزنامه اماراتی الاتحاد از تمایل باشگاه الشعب برای عقد قرارداد با محسن خلیلی، آقای گل فصل هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشورمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خلیلی که هنوز یک فصل از قراردادش با باشگاه پرسپولیس باقی مانده است، باشگاه الشعب امارات را خواهان خود می بیند.

روزنامه اماراتی الاتحاد در شماره امروز خود با تایید این خبر آورده است: "باشگاه الشعب تلاش می کند تا محسن خلیلی، مهاجم گلزن تیم فوتبال پرسپولیس ایران را به خدمت درآورد، البته این اتفاق در صورتی رقم خواهد خورد که سرمربی جدید تیم الشعب موافقت خود را برای جذب مهاجم تیم ملی ایران اعلام دارد".

در صورت انتقال خلیلی به الشعب، این مهاجم ملی پوش جای علی سامره و مهرزاد معدنچی را در جمع سرخپوشان دبی خواهد گرفت. در پایان فصل گذشته مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های امارات، مهرزاد معدنچی به النصر پیوست و علی سامره نیز با قراردادی یکساله به عضویت عجمان در آمد.

خلیلی که در ابتدای فصل هفتم لیگ برتر به تیم فوتبال پرسپولیس پیوسته است، در صورت دریافت پیشنهادی از تیم های خارجی می تواند با پرداخت 30 درصد از رقم قرارداد خود به باشگاه پرسپولیس از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شود. با این بند قانونی که در قرارداد خلیلی به ثبت رسیده است، وی می تواند به راحتی از این تیم به لیگ های خارجی انتقال یابد.

خلیلی در فصلی که گذشت با به ثمر رساند 17 گل به صورت مشترک با هادی اصغری، مهاجم تیم فوتبال راه آهن عنوان آقای گلی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشورمان را به دست آورد.

/ 0 نظر / 5 بازدید