قطبی: شاید در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کنم

سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر گفت: اگر خیلی از ایران دور نشوم احتمال دارد در جشن قهرمانی تیم شرکت کنم.

افشین قطبی قبل از ترک ایران در فرودگاه امام خمینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: دوست ندارم درباره شرایط عدم حضورم در فصل آینده حرف بزنم و فقط می خواهم برای موفقیت پرسپولیس رو به آسمان کرده و دعا کنم.
وی در خصوص تیم آینده خود تصریح کرد: در صورت امکان به دنبال اهداف بزرگ تری در فوتبال هستم چون انگیزه بالایی در این کار دارم و ثابت کرده‌ام که خواستن توانستن است، البته هنوز تیم آینده من مشخص نیست.
قطبی از احتمال بازگشت زودهنگام خود به ایران خبر داد و گفت: قرار است به زودی تابلوهایی که همسرم به بیماران سرطانی اهدا کرد به فروش برسد و جشن قهرمانی پرسپولیس نیز برگزار شود. اگر خیلی از ایران دور نباشم احتمال دارد در این جشن شرکت کنم،‌ البته هنوز چیزی مشخص نیست.
وی با ابراز نارضایتی از مطالب درج شده در بخشی جراید تصریح کرد: در تمام مدتی که در پرسپولیس بودم سعی کردم با تمام بازیکنان و کادر فنی رابطه‌ای نزدیک داشته باشم. همیشه می خواستم از مشکلات آنها باخبر شوم و سنگ صبورشان باشم؛ اما نمی‌دانم چرا بعضی ها نوشتند که من نتوانستم به خوبی با بازیکنان رابطه برقرار کنم.
قطبی در پایان گفت: نمی‌خواهم با فکر کردن به این موارد، ذهن خود را خراب کنم. برای پرسپولیس و کاشانی که آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی را شاهد باشم که این تیم قهرمان آسیا شده است.

منبع خبر

/ 1 نظر / 5 بازدید
مجید

سلام دوست عزیزم ... گــم شــدم در قــدم دوری چشمــان بهــار بی تـو یک روز در این فاصله ها خواهـم مـرد خوب بود . منتظر حضورتون در باغ مهربونی هستم ... در پناه حق[گل]