آرشاوین: حضورم در بارسلونا شایعه است

خبرگزاری فارس: بازیکن روسی تیم فوتبال آرسنال انگلیس گفت: تمام اخباری که از مذاکرات من با بارسلونا منتشر شده، شایعه است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اکسپرس، آندری آرشاوین اظهار داشت: من بازیکن تحت قرارداد با آرسنال هستم و تمام تمرکز خود را معطوف آماده سازی دوران پیش از شروع فصل می‌کنم. به اعتقاد من لیگ برتر انگلیس،‌ بهترین لیگ دنیا است. در این لیگ بهترین ستارگان دنیا حضور دارند و برترین مربیان جهان نیز با تیم های باشگاهی، کار و فعالیت می کنند.
وی ادامه داد: وقتی در چنین لیگی همراه با تیمی ممتاز حضور دارم،‌ دیگر نیازی نیست به تیمی غیر از آرسنال فکر کنم. بنابراین آنچه در مورد من گفته می شود،‌ هیچ چیز به غیر از یک شایعه نیست. فکر می کنم امسال در لیگ برتر بتوانم همراه با آرسنال به مقام درخور توجهی دست یابم.
آرشاوین عنوان کرد: این گونه شایعات فقط درمورد من نیست. در مورد تک تک ستارگان لیگ برتر ازاین گونه شایعات در سطح رسانه ها انتشار می یابد.
این مهاجم 28 ساله روسی از سال 2000 الی 2009 در تیم زنیت سن پترزبورگ بازی کرد و همراه با این تیم به افتخارات قابل توجهی رسید. او در رقابت های جام ملت های اروپا 2008 در سوئیس و اتریش درخشش خیره کننده‌ای داشت؛ عاملی که زمینه ساز حضور او در آرسنال درابتدای سال جاری میلادی شد.

/ 0 نظر / 17 بازدید