کاشانی: امیدواریم شنبه خبر تمدید قرارداد با قطبی اعلام شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: با توجه به نتایج مثبت سومین جلسه، امیدواریم روز شنبه خبر تمدید قرارداد با قطبی را اعلام کنیم.

کاشانی

حبیب کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، پس از جلسه امروز با رئیس هیئت مدیره و افشین قطبی اظهار داشت: پس از کسب قهرمانی یکی از وظایف من، حفظ کادر فنی و بازیکنان است. سرمربی تیم برای استراحت به مسافرت رفته بود و پس از بازگشت، سه جلسه که حدود 9 ساعت به‌طول انجامید برگزار شد.
وی ادامه داد: سومین جلسه امروز در دفتر علی سعیدلو برگزار شد. افشین قطبی اعلام کرد از سال 2001 بدون استراحت و وقفه کار کرده است و نیاز به مرخصی چندماهه دارد و همچنین برخی مشکلات خانوادگی وی نیز مطرح شد. رئیس هیئت مدیره پرسپولیس نیز مرا موظف کردند تمام تلاش را برای ادامه حضور قطبی در پرسپولیس به کار گیرم.
کاشانی ادامه داد: با توجه به مذاکرات مثبت، مقرر شد قطبی پس از فکر کردن به تمام موارد و مشاوره با خانواده‌اش روز شنبه پاسخ نهایی را اعلام کند. امیدواریم شرایط فراهم شود تا در لیگ قهرمانان آسیا وی را همراه پرسپولیس ببینیم.
کاشانی در خصوص وضعیت دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان در صورت ادامه حضور قطبی در پرسپولیس تصریح کرد: در صورتی که قرارداد وی تمدید شود، در انتخاب کادر فنی، بازیکنان و موارد داخل زمین اختیار تام دارد و مسائل خارج از زمین نیز برعهده من است.
وی خاطرنشان ساخت: قطبی به هیچ عنوان درخواست مبلغ زیاد از باشگاه نکرده و در جلسه امروز با بزرگواری اعلام کرد حاضر است با پرسپولیس قرارداد سفید امضا کند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت:‌ نشست صبح امیدوار کننده نبود؛ اما جلسه بعدازظهر با پادرمیانی سعیدلو نتایج مثبتی به همراه داشت. بسیار امیدواریم تا روز شنبه خبر تمدید قرارداد با قطبی را اعلام کنیم.

/ 0 نظر / 6 بازدید