هشدار دایی به ملی پوشان فوتبال ایران / سه امتیاز حیاتی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار امروز با امارات به بازیکنان این تیم برای کسب پیروزی در این بازی هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی پیرامون دیدار امروز تیم ملی فوتبال کشورمان برابر امارات نوشته است:  ایران اکنون با دو امتیاز پایین تز ار امارات در رده دوم گروه پنجم بازیها قرار دارد. این دو امتیاز حاصل تساوی با سوریه در تهران و نتیجه برابر 2-2 با کویت در کویت بوده است.

دایی که وضعیت تیمش را جدی گرفته در هشدار به بازیکنان می گوید : " اگر امارات ما را شکست دهد به دور بعد خواهد رفت و برای همین برنده این بازی باید خود ما باشیم و نه حریف".

" امارات با مربی با تجربه ای که دارد حریف قدرتمندی برای ما خواهد بود اما ما خودمان را آماده کرده ایم".

در ادامه گزارش پایگاه خبری فوتبال آسیا آمده است :  ایران در آخرین بازی تدارکاتی خود 3-2 زامبیا را مغلوب کرد تا به اولین برد خود بعد از بازیهای جام ملت های آسیا دست پیدا کند. ایران در بازی روز یکشنبه مهدی مهدوی کیا و علی کریمی را بدلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت اما مربی تیم امید زیادی به حضور آندارنیک تیموریان و جواد نکونام بسته است.

نکونام که بعد از مدت ها مصدومیت در این بازی بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست گفت : " بعد از مدت ها با تیم ملی ایران در بازی حساسی به میدان می آیم. کاپیتانی برایم مایه افتخار است و امیداوارم با پیروزی از زمین بیرون بیاییم".

اما یک برد در این مسابقه می تواند امارات را به فاصله سه امتیازی از ایران برساند و کار را برای میزبان در روز شنبه در العین فراهم کند. اسماعیل مطر می گوید : " ما در شرایط روحی و فیزیکی ایده آل هستیم. شک نداریم که اگر در آزادی شکست نخوریم از مدعیان اصلی برای صعود به مرحله بعد خواهیم بود".

برنو متسو که با مصدویمت سه بازیکن خود به نام های محمد قاسم مدافع، عبید خلیفه و محمد سعید الشیهی روبروست فقط از داشتن عبدالرحمن جمعه مدافع مطمئن شده است.

/ 0 نظر / 11 بازدید