رونالدو بعدازظهر دیروز قسم‌‌نامه رئال را یاد کرد

خبرگزاری فارس: مراسم معارفه رسمی کریس رونالدو از ظهر دیروز آغاز شد و خبر آن لحظاتی بعد بر روی سایت‌های رسمی اسپانیا انتشار یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس، بعید است اصحاب رسانه ندانند معارفه یک بازیکن همان ویترینی نیست که یک باشگاه برای هوادارانش می سازد و این معارفه باید رسما در حضور تماشاگران و طبق سنت دیرینه رئال مادرید با ادای احترام به پرچم باشگاه انجام شود. مراسم معارفه کریس رونالدو طبق آرشیو قابل دسترس آس و مارکا اسپانیا راس ساعت 13:30 به وقت تهران صورت گرفت.
آن دسته از همکارانی که در یک روزنامه خاص نشسته اند و بدون اطلاع، منتظر این هستند تا ببیند چه خبری را از دست می دهند و به دنبال تکذیب آن می روند بهتر است در عصر ارتباطات به خودشان کمی زحمت بدهند و پیگیری کنند که مراسم معارفه ای که از 3 هفته قبل برای آن تبلیغ می شد هرگز از ساعت 23 شب به وقت تهران تا دو ساعت بعد از آن برگزار نشد بلکه مردم زیادی از صبح زود پشت درهای بسته ماندند و نتوانستند وارد برنابئو شوند.
ذهن خلاق یک خبرنگار اتفاقا همین جاها است که باید به کار آید و بداند که منتظر ویترین اعلام شده برای مردم دنیا نباشد و هر چند دور اما مثل خبرنگاری عمل کند که در مادرید برای پوشش خبری حضور دارد که اگر این گونه نیست فرق او با مردم عادی چیست؟
راس ساعت 10 صبح به وقت تهران درهای برنابئو بسته شده و آماده سازی سکوها که گزارش تصویری آن در همه منابع اسپانیایی و بعضا انگلیسی موجود است تا ساعت 12 به وقت تهران پایان می پذیرد.
سخنرانی رونالدو در جمع خبرنگاران واقع در محل کنفرانس خبری برنابئو ساعت 12:30 به وقت تهران در سایت آس اسپانیا منتشر شد و همکاران خبرنگار می دانند که این متن برای همه مردم دنیا منتشر شده اما برای داشتن کمی تفاوت با مردم دنیا به عنوان خبرنگار نباید منتظر آتش بازی در برنابئو بود تا مطمئن شویم که مراسم شروع شده است.
کنسرت بزرگ گروه لابونیتا مادرید بعدازظهر مادریدی ها را رویایی تر کرد اما ارتباطی به معارفه رسمی رونالدو نداشت که پیش از آن قسم نامه رئال مادرید را بعدازظهر دیروز ادا کرده بود.
رونالدو در حضور بیش از 80 هزار تماشاگر مادریدی و البته غیر بومی معرفی شد و تب فوتبال اسپانیایی را از نزدیک تجربه کرد.
این مراسم تا نیمه شب گذشته نیز ادامه داشت تا جایی که رونالدو به صورت سمبلیک پرچم رئال مادرید را نیز روی سر تندیس سیبلس قرار داد و با این کار نشان داد که گوشه چشمی هم به شماره 7 رائول و گرفتن جای او در این تیم دارد.
هزاران هوادار رئال مادرید تا پاسی از شب گذشته در خیابان ها بودند و جشن گرفتند اما در ایران عده ای خواب بودند و خبر را از دست دادند و به جای اینکه به خودشان زحمت بدهند دیگران را متهم می کنند؛ غافل از اینکه گاف بزرگ را خودشان داده اند.

/ 1 نظر / 18 بازدید
کسب درآمد بدون کلیک

سلام دوست عزيز ضمن تبريک براي سايت قشنگت لطفا متن زير رو بخون: CN3 تنها راه کسب درآمد حرفه اي از اينترنت ماهيانه 500 هزار تومان بدون هيچ کليک يا سايت پرداخت به ازاي کليک بدون نياز به ايگلد ، پي پال و ... پرداخت در بانک هاي ايراني ابتدا محصول را تحويل بگيريد سپس مبلغ آن را بپردازيد. توجه: اين طرح فقط تا آخر مرداد ماه سال 1388 است من خودم در حال حاضر پس از يک هفته کارکردن 20,000 تومان به حسابم واريز شد واقعا دارم از خوشحالي پر درمي آورم! بدون حتي 1 نفر زيرمجموعه گيري! لطفا براي اطلاعات بيشتر به آدرس سايت ما مراجعه کنيد