پیشنهاد 30 میلیونی رئال به ده روسی

سران رئال به دنبال آن هستند تا بار دیگر در بازار نقل و انتقالات طوفانی رابه پا کنند و این بار پرس برای خرید جدید، به رم می نگرد.  

سایت گل: به نظر می رسد که سران باشگاه مادریدی هنوز از انجام خریدهای تابستانه خسته نشده اند و پیشنهاد جدیدی را برای خریداری دانیله ده روسی به دفتر رم ارائه خواهند کرد.به نقل از روزنامه مارکا، پیشنهاد مادریدی ها 30 میلیون یورو ارزش دارد. گزارشها حاکی از آن است که فلورنتینو پرس پس از ناامیدی در به خدمت گرفتن ژابی آلونسو به دنبال آن است تا برنامه B اش را پیاده سازی کند. آنها که تاکنون کاکا، کریس رونالدو، کریم بنزما و رائول آلبیول را خریداری نموده اند، به دنبال آنند تا خط میانی تیمشان را با بازیکنان تراز اول فوتبال دنیا مجهز نمایند.

 به نظر می رسد که سران لیورپول 47 میلیون یورو برای فروش آلونسو طلب کرده اند و رئالی ها بدین ترتیب به سمت ستاره ایتالیایی گرویده اند. سران رئال اکنون با سران رم در تماسند و پرس به دنبال جلب رضایت سران این باشگاه است.به نظر می رسد که سران باشگاه ایتالیایی به پول نقد نیاز دارند و پرس آماده پرداخت این پول است. پرس و هواداران باشگاه مادریدی امیدوارند تا بتوانند ده روسی را در پیراهن این تیم ببینند.

/ 0 نظر / 16 بازدید