دایی: نمی توانستم خودم برای تیم ملی گل بزنم / بدشانس بودیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمات تاکید کرد این تیم می توانست امارات را در ورزشگاه آزادی شکست دهد اما بدشانسی مانع از به ثمررسیدن موقعیت های ملی پوشان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی پس از توقف تیمش برابر امارات در جمع خبرنگاران افزود: این بازی تمام شد و باید به فکر بازی بعد در امارات باشیم. ما باید در این بازی پیروز می شدیم اما شانس با ما یارنبود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید در جریان بازی فرصت های شما بیش از تیم امارات بود افزود: احساسم این است که فرصت های ما بیشتر از حریف بود وقتی ضربه جواد نکونام از دو متری توسط دروازه بان حریف دفع می شود یعنی اینکه ما بدشانسیم.

دایی در خصوص اعتراض تماشاگران گفت: ما کار خودمان را انجام می دهیم. فوتبال همین است و باید سعی کنیم تا ببریم. وقتی بازیکن گل نمی زند من مربی لخت شوم و وارد زمین شود تا برای تیم ملی گل بزنم؟

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم عملکردمان خوب بود و از امروز تلاش می کنیم در سه دیدار آینده با کسب پیروزی از این وضعیت خارج شویم.

دایی با بیان اینکه تیم ملی در امارات هم هجومی به میدان می رود خاطرنشان کرد: مطمئنا در سه بازی آینده امتیازات لازم را برای صعود کسب می کنیم تا  از جمع های تیم های پایانی مرلحه مقدماتی کنار نرویم.

وی در مورد وقت کشی تیم امارات گفت: این ذات فوتبال امارات است. آنها دل به ضد حمله می بندند و با ایستادن در زمین خود و انجام دفاعی متمرکز سعی می کنند از اشتباهات حریف برای رسیدن به گل استفاده کنند. ما این نکته را گوشزد کرده بودیم اما متاسفانه این برنامه ها در زمین به خوبی پیاده نشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص تغییراتی که این تیم نسبت به دیدار گذشته داشت تاکید کرد: ما مجبور شدیم تغییرات زیادی در تیم ایجاد کنیم زیرا لیگ پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و برای انتخاب نفرات به لیگ نگاه کردیم. البته تیم ما خوب بازی کرد ولی بد شانسی مانع نتیجه گیری ما شد.

دایی با بیان اینکه به حاج صفی شانس بازی داده شد اما او استفاده نکرد افزود: او یکی از بهترین بازیکنان لیگ بود و مطمئن باشید در بازی های بعدی هم به میدان می رود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در خصوص نفراتی که در زمین مسابقه بازی می کردند گفت: ما بهترین بازیکنان را به میدان فرستادیم و به عقیده من بازیکنانی که روی نیمکت بودند از آمادگی کمتری نسبت به بازیکنان داخل میدان برخوردار بودند.

/ 4 نظر / 5 بازدید
فاطیما_دبی

آبروی ما مقیمان امارات هم رفت[ناراحت]تو خونه خودمون خوردیم[نیشخند]

آیدین

سلام... اگه میتونید با وبلاگ ما همکاری کنید در بخش نظرات یا پیام کوتاه وبلاگمان اعلام کنید. www.FIFACUP.PersianBlog.ir