فریدون زندی؛ کره جنوبی، یونان یا استیل آذین

زندی از لیگ کره جنوبی، یونان و ایران پیشنهادهایی دارد

Zandi of Iran & Forsom Richmond of Togo (AFP)

سایت گل- فریدون زندی که فصل پیش را در لیگ قبرس به پایان برد، در حال حاضر با پیشنهادهایی از سوی تیم هایی از کره، یونان و ایران مواجه است. زندی که در بازی های مقدماتی جام جهانی نتوانست به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود، برای فصل آینده، از دو تیم از کره جنوبی، یک تیم از یونان و همچنین تیم استیل آذین پیشنهاداتی دارد که ظرف دو روز آینده به یکی از آن ها پاسخ مثبت خواهد داد.

 زندی که تمایل داشت این فصل دوباره به بوندس لیگای آلمان بپیوندد، در حاضر بین پیشنهادات موجود از آسیا و اروپا باید یکی را انتخاب کند و در این میان گفته می شود که تیم استیل آذین که با کمبود بازیکن مواجه است، پیشنهاد مالی بسیار خوبی به زندی داده و احتمال می رود او اولین فصل فوتبالش در ایران را تجربه کند.

زندی پیش از این در مصاحبه ای گفته بود که دوست دارد در صورت حضور در ایران، به تیمی بزرگ و با کیفیت بپیوندد و در فصل قبل، افشین قطبی تمایل داشت که او را به پرسپولیس بیاورد که با استعفای قطبی از سمت سرمربیگری پرسپولیس، موضوع آمدن زندی به ایران هم منتفی شد.

 باشگاه استیل آذین که گویا تمایل به جذب بازیکنان ایرانی خارج کشور دارد، پیش از این می خواست امیر شاپورزاده را به خدمت بگیرد که گویا شرط باشگاه مبنی بر گرفتن تست فنی از او ، باعث شد که قضیه متنفی بشود.

 زندی احتمالا به دلیل حضور در تیم ملی ایران و اینکه در میان ایرانی ها بازیکن شناخته شده تری است، بدون تست می تواند به استیل آذین بپیوندد، در صورتی که پیشنهاد کره ای ها و یونانی ها آنقدر چشم گیر نباشد که باعث شود او قید حضور در ایران را بزند.

/ 0 نظر / 19 بازدید