فان پرسی و تمدید با آرسنال

ستاره هلندی آرسنال قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

FA Cup: Robin Van Persie, Arsenal - Cardiff (PA))

سایت گل: آرسنال و آرسن ونگر در ادامه سیاست تابستانی شان مبنی بر ادامه حضور ستاره های جوان این تیم در رختکن امیریتس، پیشنهاد تمدید 4 ساله قرارداد روبین فان پرسی را مطرح کردند و این روند تمدید امروز نهایی شد.

فان پرسی که یک بازیکن چپ پای توانا است توانسته در تمام رقابتها 20 گل به ثمر رسانده و 15 مشارکت در گل را در کارنامه خود ثبت کند .او یکی از تماشایی ترین دیدارهایش را در ماه نوامبر سال گذشته و مقابل چلسی به اجرا گذاشت.

آرسن ونگر  در مورد آینده فان پرسی 25 ساله گفت:« این خبر فوق العاده ای است که فان پرسی تا سالهای طولانی در رختکن ما خواهد ماند و همه ما از شنیدن این خبر بسیار خوشحالیم. او بازیکن بسیار بزرگی است و توانایی بالا و قدرت گلزنی اش برای پیروزی در هر دیدار رده بالا نیز به کمک تیم ما خواهد شتافت. ما بارها و بارها توانایی های روبین را دیده ایم و باید توجه کرد که او تنها 25 سال دارد و هنوز راهی طولانی را پیش روی خود می بیند.روبین این پتانسیل را دارد تا یکی از اسطوره های فوتبال آرسنال شود.»

فان پرسی اعلام کرده که عشق به باشگاه مهمترین انگیزه بوده تا بار دیگر تعهدش را به آرسنال اعلام کند و در این رابطه گفته:« بسیار خوشحالم که قرارداد جدیدی را به امضا رساندم. من برای 5 سال در آرسنال بودم و احساس بسیار خوبی دراینجا و نسبت به این تیم دارم. ما مربی تراز اولی را در اختیار داریم و تیم ما مملو از جوانان با استعداد است، باشگاهی در حد و اندازه های جهانی و هوادارانی بی نظیر!! آرسنال تیمی آینده دار است و می خواهم جزئی از این تیم باشم. قلب من با آرسنال است و نمی توانم خود را در پیراهن تیم دیگری تصور کنم.»

/ 0 نظر / 9 بازدید