رکورد 6 برد پیاپی

 تیم استقلال تهران جمعه شب با درخشش مجبتی جباری مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم پایانی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های ایران به پیروزی سه بر صفر رسید.  دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی در حضور ۸۰ هزار تماشاگر آغاز شد و در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و بازی به وقت اضافه کشیده شد که در نهایت استقلال با 3 گل به پیروزی رسید.

استقلال

آرش برهانی پس از پیروزی سه بر صفر برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برد خوبی به دست آوردیم. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و پرسپولیسی‌ها دیگر بهانه‌ای برای این شکست ندارند.

وی ادامه داد: همه بازیکنان ما خوب هستند و من هم می‌توانستم در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنم اما موقعیتی که به دست آوردم با بدشانسی از دست رفت و به تیر دروازه خورد.

برهانی در مورد غیبت چند بازیکن پرسپولیس گفت: ما هم چند بازیکن خود را امروز نداشتیم و اینگونه نبوده که ما تمام بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم.

وی افزود: می‌خواهیم شش - هفت بار متوالی پرسپولیس را شکست بدهیم و اکنون چهار بار متوالی این برد را به دست آورده‌ایم.

برهانی در مورد اینکه نظرش در مورد بازگشت کرار به استقلال گفت: در این مورد فتح‌الله‌زاده می‌تواند بهتر تصمیم بگیرد و من در این زمینه حرفی ندارم و فقط می‌گویم می‌خواهیم قهرمان شویم.

 

/ 0 نظر / 33 بازدید