آغاز تمرینات رئال و کریستیانو رونالدو

مادریدی ها تمرینات خود را از روز جمعه آغاز کردند، هر چند که تمامی ستاره های این تیم هنوز به رختکن برنابئو باز نگشته اند.

Cristiano Ronaldo, Real Madrid (Goal.com)

سایت گل: کریستیانو رونالدو، کریم بنزما، اسکیل گارای و آلوارو نگردو، ستاره هایی بودند که برای اولین بار تمریناتشان را همراه با تیم مادریدی از سر گرفتند ولی ملی پوشانی که دررقابتهای جام کنفدراسیونها حاضر بودند، در جلسه تمرینی امروز که در حقیقت اولین جلسه پیش فصل مادریدی ها بود، شرکت نکردند.

اولین جلسه تمرینی رئال امروز ساعت 8.30 در مجموعه ورزشی والدبباس آغاز شد و رائول اولین کسی بود که به عنوان کاپیتان رئال، گام بر چمن گذاشت.  زمانی که رونالدو وارد زمین شد، تمام خبرنگاران شروع به عکاسی از او با لباس جدیدش نمودند. در طول این جلسه تمرینی رونالدو بیشتر در کنار هموطنش په په دیده می شد و بنزما که دیشب مراسم معارفه اش برگزار شده بود و گارای که تابستان پیش به رئال پیوسته وبه طور قرضی در راسینگ توپ می زد نیز در این جلسه تمرینی حاضر بودند.

غایبان این جلسه تمرینی، ایکر کاسیاس، سرخیو راموس و رائول آلبیول ، به علاوه کاکابودند که پس از حضور در جام کنفدراسیونها به استراحت می پردازند، به علاوه خاوی گارسیا و پارخو که در خدمت تیم زیر 21 ساله های اسپانیا در رقابتهای سوئد بودند نیز از دیگر غایبان اولین جلسه تمرینی تیم مادریدی بودند. اولین بازی دوستانه مادریدی ها روز 20 جولای در ایرلند برگزار خواهد شد.  

/ 0 نظر / 17 بازدید