منصوریان: مثل زیدان خداحافظی می‌کنم

منصوریان

علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد تصمیم امروز خود مبنی بر خداحافظی از دنیای فوتبال اظهار داشت: چند شبی بود که با خود کلنجار می‌رفتم تا این تصمیم سخت را بگیرم و بالاخره امروز این تصمیم را با فتح‌ا... زاده در میان گذاشتم.
وی درباره اینکه گفته می شود در پی اختلافاتش با امیر قلعه نویی چنین تصمیمی را گرفته عنوان کرد:‌ به هیچ وجه این مسئله ربطی به رابطه من و امیر قلعه‌نویی ندارد. سوء‌تفاهم بین من و او برطرف شده است و ما از یک دیگر کینه‌ای به دل نداریم.
این بازیکن افزود: به این نتیجه رسیدم پس از جام حذفی در یک فینال رویایی از فوتبال و استقلال کناره‌گیری کنم.
منصوریان در مورد این قضیه که همیشه می‌خواست با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسد گفت: تقدیر خداوند به گونه‌ای است که هرچه تلاش می کنم نمی‌توانم با استقلال در آسیا باشم. هنوز هم آسیایی شدن استقلال منوط به بازی‌های ما در جام حذفی است.
کاپیتان استقلال ادامه داد: ‌می‌خواهم تا زمانی که سرحال و پویا هستم این تصمیم را بگیرم به لحاظ فیزیکی تا دو سال دیگر می‌توانم به فوتبال ادامه دهم؛ اما از آنجائی که الگوی من زیدان است، تصمیم گرفتم همین امسال از فوتبال خداحافظی کنم.
منصوریان تاکید کرد:‌ روزی که زیدان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، از صمیم قلب می‌خواستم اشک بریزم و امروز می‌فهمم که او آنروز تصمیم درستی گرفت.

/ 0 نظر / 7 بازدید