والیبال انتخابی بازی های المپیک...بازهم شکست

به گزارش ایرنااز محل برگزاری این دوره از رقابتها در ورزشگاه متروپلیتن توکیو ، تیم ملی والیبال کره جنوبی توانست در این دیدار با نتیجه سه بر یک برابر تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به پیروزی دست یابد و سومین پیروزی خود را در این مسابقات کسب کند.
تیم ملی والیبال کره جنوبی در این دیدار در گیمهای اول ، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 19 ، 25 بر 20 و 25 بر 22 برابر تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به برتری دست یافت .
تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران گیم سوم این دیدار را با نتیجه 25 بر 22 به نفع خود خاتمه داد.
تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در گیم های اول و دوم یازده سرویس خود را خراب کرد.
تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ساعت 13 و پنج دقیقه فردا(یکشنبه ) آخرین دیدار خود را برابر تیم استرالیا برگزار می کند.
امروز در ادامه این دیدارها، هم اینک تیم ملی والیبال استرالیا به مصاف تیم ملی الجزایر رفته است .
تیمهای ملی والیبال تایلند و آرژانتین نیز امروز در ادامه این دیدارها به ترتیب برابر تیمهای ملی والیبال ایتالیا و ژاپن به میدان می روند.
مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2008 پکن با حضور تیمهای ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران ، آرژانتین ، ژاپن ، تایلند، ایتالیا، استرالیا، الجزایر و کره جنوبی از روز 11 خرداد ماه در ورزشگاه متروپلیتن توکیو پایتخت ژاپن آغاز شده فردا (یکشنبه ) خاتمه می یابد.
از مجموع هشت تیم شرکت کننده دو تیم برای حضور در المپیک پکن سهمیه دریافت خواهند کرد که از پنج کشورآسیایی یک تیم و از بین کشورهای ایتالیا، آرژانتین و الجزایر نیز یک نماینده انتخاب می شود.
اعضای تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات پیمان اکبری ، آرش صادقیانی ، حمزه زرینی ،فرهاد نظری افشار، علیرضا نادی ، محمد موسوی عراقی ، امین معمری ، سعید معروف ، فرهاد صالح افزون ، مجتبی عطار ، محسن عندلیب و محمد محمد کاظم هستند.
مربیگری تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران به عهده زوران گاییچ از صربستان است و امیر خوش خبر سرپرستی این تیم را بر عهده دارد

/ 0 نظر / 5 بازدید