پیشنهاد عجیب منچستر به اتلتیکو

سران باشگاه منچستر یونایتد برای خریداری سرخیوآگوئرو پیشنهاد عجیبی را به مسئولان اتلتیکو مادرید ارائه کرده اند: آگوئرو= برباتوف + 20 میلیون یورو

Sergio Aguero, Atletico-Mallorca (Marca)

سایت گل: سران باشگاه منچستر یونایتد  اعلام کرده اند عزمشان را برای خرید سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی اتلتیکو مادرید جزم کرده اند. پس از آنکه پیشنهاد 46 میلیون یورویی آنها برای خریداین ستاره جوان از سوی سران باشگاه مادریدی رد شد، سران باشگاه انگلیسی پیشنهاد جدیدی  ارائه کرده اند که شاید به مذاق مسوولان بیسنته کالدرون خوش بیاید.

 طبق گزارش روزنامه آس اسپانیا منچستر یونایتد، پیشنهاد مبادله بازیکنان را به اضافه وجهی پول نقد ارائه کرده  و پیشنهاد اولیه آنها، پرداخت 40 میلیون یورو ، به اضافه نانی ، برای خریداری آگوئرو بود. ولی  باشگاه اتلتیکو به این پیشنهاد روی خوشی نشان نداده  و اعلام کرد نیازی به بازیکنی در پست نانی ندارند. پیشنهاد دوم پرداخت 20 میلیون یورو ، همراه با دیمیتار برباتوف است. این پیشنهاد، در حقیقت ارزشی معادل 56 میلیون یورو خواهد داشت(  قیمت تقریبی برباتوف،  قیمت انتقالش به منچستر ، در حدود 36 میلیون یورو برآورد شده) البته هنوز بعید به نظر می رسد که سران اتلتیکو این پیشنهاد را بپذیرند، چرا که پیش از این گفته بودند تنها در صورتی آگوئرو را می فروشند که وجه بند مربوط به جدایی زودهنگام در قرارداد او که معادل 60 میلیون یورو است، پرداخت شود.

 درصورتی که این انتقال صورت گیرد، سران منچستر با مشکل دیگری مواجه خواهند شد و آن هم رقم بالای دستمزد ستاره آرژانتینی است که سالیانه درحدود 12.5 میلیون یورو برآورد شده است.  

/ 0 نظر / 14 بازدید