حاشیه های دیدار تیم های ملی ایران و امارات

ایرنا: تماشاگران اندک ایرانی که به زحمت وارد ورزشگاه شده بودند در پشت نیمکت ذخیره های تیم ملی ایران نشسته بودند.

- تماشاگران ایرانی در طول 90 دقیقه تیم ایران را یک صدا تشویق می کردند و با فریادهای ایران ایران به بازیکنان روحیه می دادند.

- تماشاگران ایرانی به محض شروع بازی یک صدا فریاد می زدند ما گل می خواهیم که در میان ناباوری آن ها در دقیقه 7 این خواسته آن ها اجابت شد.

- بسیاری از ایرانیان مشتاق به دلیل محدویت مکانی که برای طرفداران تیم ایران در نظر گرفته شده بود در بیرون ورزشگاه ماندند و موفق نشدن به داخل ورزشگاه بیایند.

- حمیدرضا آصفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در امارات و محمد جعفر خطیب زاده سر کنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی از نزدیک شاهد این دیدار بودند.

- سفیر و سرکنسول ایران بعد از پیروزی تیم ایران برابر تیم امارات به رختکن تیم رفتند و به اعضای کادر فنی و بازیکنان این پیروزی را تبریک گفتند.
- دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران در پایان بازی اعلام کرد که به هر یک از بازیکنان مبلغ پنج میلیون تومان پاداش پرداخت خواهد شد.

- وقتی داور چهارم در پایان وقت قانونی نیمه دوم تابلو پنج دقیقه وقت اضافه را بالا سر برد مورد تشویق هواداران اماراتی قرار گرفت .

- هواداران تیم امارات در طول بازی با بلندگوی بازیکنان خود را تشویق به حمل می کردند.

- متسو سرمربی تیم ملی امارات در بیشتر زمان های بازی خارج از خط تعیین شده برای مربیان به هدایت تیم خود مشغول بود.

- وقتی داور مسابقه سوت پایان بازی را به صدا درآورد بازیکنان تیم ایران از خوشحالی به سر و روی یکدیگر پریدند، اما بازیکنان تیم امارات از ناراحتی بر روی زمین نشستند و برای مدتی از جای خود تکان نخوردند.

- با گذشت 10 دقیقه از پایان بازی هیچ کدام از تماشاگران ایرانی ورزشگاه را ترک نکردند و همچنان به تشویق تیم مشغول بودند که در این زمان سرمربی به همراه بازیکنان به طرف آن ها رفتند و با تکان دادن دست از آنان تشکر کردند.

- مسئولان اماراتی دیدار تیم های ایران و امارات را در ورزشگاه قدیمی طحنون بن محمد بالقطاره شهر العین برگزار کردند، چون معتقد بودند هیچ بازی را تاکنون در این ورزشگاه به تیم واگذار نکردند.

- ظاهرا اماراتی ها از این بخت خود برای نباختن به تیم ایران استفاده کنند و این ورزشگاه قدیمی هم در نهایت تسلیم بازیکنان تیم ایران شد.

- تیم ایران در این دیدار سه تعویض انجام دادند، احسان حاج صفی در دقیقه 74 جانشین فریدون زندی ، علیرضا نیکبخت واحدی در دقیقه 83 جانشین محسن خلیلی و مجتبی جباری در دقیقه 89 جانشین غلامرضا رضایی شدند.

- در این دیدار اسماعیل مطر در دقیقه 41 و غلامرضا رضایی در دقیقه 52 از داور کارت زرد دریافت کردند.

/ 0 نظر / 5 بازدید