زلاتان : در اینتر خوشحالم ولی...

به نظر می رسد که مهاجم نرآتزوری باردیگر شک و شبهات در مورد آینده حضورش در اینتر را آغاز کرده است و اعلام کرده که هنوز مطمئن نیست که آیا در این تیم خواهد ماند یا نه

Zlatan Ibrahimovic - Inter (Grazia Neri)

سایت گل:زلاتان ایبراهیموویچ، بار دیگر بازیر سوال بردن آینده اش در رختکن اینتر، شک و شبهات زیادی را در این رابطه مطرح ساخت. او اعلام کرد که از بازگشت به تمرینات اینتر، خوشحال است ولی در عین حال شکهای زیادی دارد. آقای گل فصل گذشته رقابتهای سری A پیشنهادات مختلفی از سوی تیمهای بزرگی داشت. گزارشهای روز 5شنبه حاکی از آن است که سران منچستریونایتد تمایل زیادی به جذب ایبرا دارند.

 این در حالی است که زلاتان امروز در استقبالی پر شور، بار دیگر برسر تمرینات نرآتزوری بازگشت ولی خبرنگاران و هواداران این تیم، از واکنش و رفتار پرشک و شبهه او در مورد آینده اش متعجب بودند. ایبراهیموویچ در گفت و گویی با کوریره دلوسپورت گفت:« من این پیراهن جدید اینتر را دارم ( در حالی که به پیراهن جدیدش با شماره 10 اشاره می کرد.) من اینجا هستم و مثل روز اولی که در سال 2006 از یووه به این تیم پیوسته بودم، خوشحالم. ولی باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.»

این حرفهایی بود که زلاتان در حین ورود به زمین مسابقه به زبان آورد. مشخص نیست که آیا او در اینتر خواهد ماند یا نه. پیش از این له له اوریالی، یکی از مدیران اینتر اعلام کرده بود که از ماندن ایبرا در این تیم اطمینان دارد.  

/ 0 نظر / 16 بازدید