ضرب الاجل سیتی برای اتوئو

سران باشگاه منچسترسیتی از صبرکردن برای اتوئو خسته شده اند و اعلام کرده اند که درصورتی که اتوئو می خواهد بارسا را ترک کرده و به آنها بپیوندد، این مطلب را بیان کند.

Samuel Eto'o - Barcelona (PA)

سایت گل: ساموئل اتوئو تصمیم به ترک بارسلونا گرفته و این موضوع را در دیدار رو در رو به پپ گواردیولا اعلام خواهد کرد ولی به نظر می رسد که ترجیح می دهد تا به میلان یا منچستر یونایتد برود و تیم سیتی را زیاد نمی پسندد. مهاجم کامرونی پیشنهادی از سوی سران سیتی را روی میز می بیند که می تواند او را به پردرآمدترین بازیکن دنیای فوتبال مبدل کند و البته سران باشگاه منچسترسیتی برای او ضرب الاجل زمانی نیز تعیین کرده اند تا هر چه سریعتر تصمیمش را بگیرد.

مسئولان سیتی می خواهند بدانند که آیا اتوئو در پیوستن به این تیم مصمم است و یا هنوز در انتظار پیشنهادات تیمهای دیگر به سر می برد. به نظر می رسد که اتوئو ، با ناامید شدن از عملکرد سران بارسلونا، در نظر دارد تا شخصا با گواردیولا صحبت کند.ولی روزنامه های چاپ کاتالونیا معتقدند که اتوئو تصمیم خود را گرفته ، چرا که معتقد است که پس از دو سال تلاش در رختکن بارسا با هیچ افزایش دستمزدی مواجه نشده و این در حالی است که او گلهای حساس و مهمی را برای این تیم به ثمر رسانده است.

 اتوئو فصل گذشته به عنوان برترین گلزن بارسلونا شناخته شد و دومین گل بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپارا وارد دروازه منچستر یونایتد ساخت. هر چند که اتوئو یکی از برترین گلزنان تاریخ باشگاه بارسلوناست، گواردیولا در ابتدا برخورد خوبی با او نداشت و تابستان گذشته تا یک قدمی فروش این ستاره پیش رفت.اکنون و با جدی تر شدن خبر پیوستن ویا به بارسا، اتوئو نیز به خوبی می داند  که راه برگشتی ندارد و می بایست به دنبال باشگاه جدیدی برای خود باشد.  

/ 0 نظر / 15 بازدید