پیشنهاد نجومی بارسا به ویا و ماتا

سران باشگاه کاتالان برای به خدمت گرفتن یک بازیکن والنسیا با مشکلات زیادی مواجه هستند ولی اکنون برای خرید دو بازیکن این تیم وارد عمل شده اند.

David Villa - Valencia (Marca)

سایت گل: در حالی که سران باشگاه کاتالان این روزها تلاش بسیاری را برای خریداری داوید ویا انجام می دهند، در حال آماده ساختن پیشنهادی نجومی برای خرید این بازیکن به همراه خوان ماتا،دیگر ستاره والنسیا هستند. گزارشهای منتشره در برخی از رسانه ها، حاکی از آن است که سران بارسلونا از خریداری ال گواخه ناامید شده اند و آماده اند تا بار دیگر برای خرید دیه گو فورلان، ستاره اتلتیکومادرید وارد عمل شوند.

 البته به نقل از روزنامه اسپورت کاتالونیا، سران باشگاه کاتالان، آخرین تلاش خود را برای خرید سوپر استار اسپانیایی والنسیا به کار خواهند گرفت و با پیشنهادی جنجالی برای خرید او و ماتا وارد عمل خواهندشد. آخرین پیشنهاد آنها مبلغ 55 میلیون یورو ارزش دارد که برای این دو ستاره ارائه خواهد شد.البته سران بارسا آماده اند تا مارتین کاسرس را به صورت دائم و انریکه و کئیریسون را به صورت قرضی به والنسیا بفرستند. آخرین پیشنهادی که کاتالونیایی ها پیش از این برای جذب ویا ارائه کرده بودند، پیشنهادی 40 میلیون یورویی به اضافه کاسرس و کئیریسون بود که با پاسخ منفی سران چه مواجه شد.

 ولی آنها اکنون امیدهای زیادی دارند تا بتواننددر نهایت ویا را در لباس آبی و اناری بارسا ببینند.در صورتی که پیشنهاد جدیدبارسا نیز از سوی سران باشگاه والنسیا رد شود، کاتالونیایی ها برای خرید دیه گو فورلان وارد عمل خواهند شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید