بکام و بازگشت احتمالی به لیگ برتر

این روزها شایعات متعددی در مورد بازگشت احتمالی دیوید بکام به فوتبال انگلستان به گوش می رسد.

INTL: David Beckham, England - Slovakia (PA)

سایت گل: در حالی که دیوید بکام به آمریکا بازگشته تا تمریناتش را با تیم لس آنجلس گلکسی از سر بگیرد، شایعات متعددی از بازگشت احتمالی او به فوتبال جزیره خبر می دهد.بکام چند روز پیش به لس آنجلس بازگشت تا از روز دوشنبه برسر تمرینات تیم باشگاهی اش حاضر شودو به احتمال فراوان در دیدار پنجشنبه شب تیمش مقابل نیویورک ردبولز در زمین مسابقه خواهد بود.

روزنامه News of the world در گزارشی اعلام کرده که در صورتی که او نتواند بار دیگر به میلان بازگردد، ممکن است به صورتی قرضی و برای مدت 6 ماه به یکی از باشگاه های انگلیسی بپیوندد. در بخشی از این مطلب می خوانیم: «دیوید با فابیو کاپلو،مربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس صحبت کرده است و کاپلو به او گفته در صورتی که می خواهد در ترکیب تیم ملی انگلستان در جام جهانی آفریقای جنوبی حاضر باشد، می بایست فوتبال را به صورت منظم و در سطحی بالا دنبال کند. به همین دلیل دیوید تصمیم دارد که به صورت قرضی به تیم دیگری بپیوندد.

 در این میان باشگاه میلان یکی از گزینه های اوست. چرا که روزهای خوبی را در میلان سپری کرد و به شدت تحت تاثیر سران باشگاه و هواداران این تیم ایتالیایی می باشد.» این روزنامه در ادامه از منچسترسیتی و تاتنهام نیز به عنوان مقصدهای احتمالی ستاره انگلیسی نام برده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید