اوون و شانس بازگشت به تیم ملی

گری نویل ستاره منچستر یونایتد معتقد است که درخشش در ترکیب منچستریونایتد می تواند به منزله کلید بازگشت اوون به تیم ملی انگلیس باشد.

EPL: Michael Owen, Newcastle United v Liverpool (PA)

سایت گل: گری نویل، معتقد است که با پیوستن مایکل اوون به منچستر یونایتد،راه بازگشت او به ترکیب سه شیرها هموار شده است. مصدومیت و دوری از روزهای اوج درنیوکاسل در دوره انتهایی فصل گذشته ، باعث شد که مایکل اوون شانس حضور در ترکیب تیم کاپلو را از دست بدهد ولی گری نویل، مدافع باتجربه منچستر یونایتد معتقد است که هر بازیکنی می تواند با نمایش توانایی هایش در ترکیب منچستر، به ترکیب تیم ملی کشورش راه یابد.

 نویل در گفت و گو با اسکای گفت:« فکر نمی کنم که مایکل برای اینکه به تیم ملی انگلیس راه پیدا کند به منچستر آمد باشد و برای پیشرفت و کمک به منچستر به این تیم آمده است. برای من بسیار سخت است که بخواهم بگویم که آیا فلان بازیکن سال آینده در ترکیب تیم ملی برای جام جهانی حضور دارد یا نه، چرا که این کاری است که مربی تیم باید آن را انجام دهد ولی هر بازیکنی که در طول فصل برای منچستر بازی کند، شانس زیادی برای راهیابی به تیم ملی کشورش خواهد داشت،چه تیم ملی انگلیس و چه هر تیم ملی دیگری. منچسترتیم بسیار سخت و قدرتمندی است و اگر بتوانی در آن خوب بازی کنی و به نتایج مطلوب برسی، قطعاشانس زیادی خواهی داشت.»

مایکل اوون پیش از این 89 بار پیراهن تیم ملی انگلیس را برتن کرده است و با 40 گل زده، یکی از گلزنان برتر سه شیرها محسوب می شود ولی تنها یک بار زیر نظر فابیو کاپلو برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است.  

/ 0 نظر / 16 بازدید