ابراز امیدواری علی آبادی به بازگشت کریمی

رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: با توجه به توانایی بالای علی کریمی، امیدوارم هر چه سریعتر مشکل او حل شده و به تیم ملی فوتبال بازگردد.

علی آبادی - کفاشیان

به گزارش فارس، محمد علی آبادی در مراسم تقدیر از اعضای تیم ملی فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: صعود دو تیم فوتسال و فوتبال ساحلی به جام جهانی که یکی از اهداف سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال بود را تبریک می‌گویم و امیدوارم با توجه به سیاست‌ سازمان که فدراسیون آن را دنبال می‌کند امسال در 5 رده در جام جهانی حضور داشته باشیم.

وی افزود: شمار زیادی از مردم در ایران به رشته مفرح فوتبال و زیر مجموعه‌های آن علاقه دارند و امیدوارم فضایی ایجاد کنیم تا جمعیت حدود 15 میلیون نفر از علاقمندان به این رشته ها به ورزش مورد علاقه خود بپردازند.

علی آبادی با اشاره به برخی حاشیه ها در تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: از حاشیه‌ها باید به دور باشیم و در این شرایط حساس به فوتبال کمک کنیم، البته بر هیچ کس پوشیده نیست کهبرخی نمی خواهند این تیم در آرامش به هدف خود یعنی رفتن به جام جهانی برسد.

رئیس سازمان تربیت بدنی اذعان داشت: دستور ساخت و ساز اماکان ورزشی برای دو رشته فوتبال ساحلی و فوتسال در سراسر ایران را داده ایم. ما نباید فقط به کسب مقام در آسیا و حضور در مرحله اول جام جهانی کفایت کنیم و باید جزو سه تیم برتر جهان باشیم.

رئیس سازمان تربیت بدنی خاطر نشان ساخت: در تمام رده‌های تیم ملی فوتبال، علاوه بر تکنیک و تاکتیک تیمی، منش و اخلاق خوب بسیار مهم است و آرزو می‌کنم تمام بازیکنان مثل رضا حیدریان که فوتبالیست بی حاشیه‌ای بود عمل کنند.

وی تاکید کرد: اگر ناهنجاری‌ها و حاشیه‌ها را کنار بگذاریم با توجه به زیر ساخت‌های خوب، می توانیم تیم ملی ایران را با تیم‌های اروپایی مقایسه کنیم و این نشانگر نگاه ویژه دولت نهم به فدراسیون فوتبال و تمام رشته‌های ورزشی است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص وضعیت علی کریمی در تیم ملی فوتبال اظهار داشت: همه بازیکنان باید محدوده خود را بشناسند تا تیم ملی در محیطی سالم به آماده سازی بپردازد. کریمی یکی از بهترین بازیکنان ایران است و امیدوارم هر چه سریعتر با درایت مسئولان فدراسیون فوتبال به تیم ملی برگردد تا به کشورش خدمت کند.
علی آبادی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس در خصوص ناراحتی سرمربی تیم پرسپولیس مبنی بر نداشتن اجازه برای دیدار با رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: هیچکس پشت در اتاق من نمی ماند و همواره همه را به حضور می پذیرم. افشین قطبی یکی از مربیان خوب و موفق ایران در فصل خاتمه یافته بود و بارها این موفقیت را به وی تبریک گفتم. در اولین فرصت با او دیدار خواهم کرد و نمی‌گذارم خللی بین روابط ما ایجاد شود.

/ 1 نظر / 6 بازدید
آرش

سختی زمستان زندگی , بهار خود را در پیش دارد… قیام وحدت تحت راهبری یگانه نجات دهنده ملت ایران ” آقا پروفسور ابراهیم میرزایی”